Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pravdou je, že jsem nikdy nebyl dobrý v "motání". Někoho ukecat, to jo. Ale lhát, vymýšlet si, dělat ze sebe něco co nejsem to mi nikdy nešlo. To je asi hlavní důvod proč jsem nikdy nebyl úspěšný v balení. Nejen že jsem ze sebe nedokázal dělat supermana, hlavní problém byl v tom, že jsem z holek nedokázal dělat blbce. Tedy to, co ostatní kluci zvládají s přehledem. Vždy jsem si myslel, že si sex musíte, pokud nejste Dylan McKey zasloužit. Zapůsobit, ohromit, zaplatit. Nikdy bych nevěřil, že to lze udělat snadno jako ve filmu. Mám teď novou práci, kde mám skoro 2 desítky podřízených. Starší, mladší, až na jednu osobu jsou to všechny ženy. A tahle situace, kdy mám moc přináší nové zkušenosti. Mám dvě podřízené, které velmi okatě dávají najevo, že je můžu mít. Možná si větu: "já to pane vedoucí udělám, udělám Vám cokoliv, mám šikovnou pusinku" vykládám špatně, ale mezi řádky se mi daří nacházet výzvu k sexu. Bez zásluh, bez zábran a bez peněz. Jo, a obě dvě jsou romského původu. Nic za tím nehledám nejsem rasista, ale je to zvláštní shoda náhod. Možná je to jejich vrozené sebevědomí nebo jejich snaha vyhnout se práci za každou cenu. Možná jsem pro ně jen perspektivní partie a nebo mají zálibu v obtloustlých vysokých bílých chlapech. Otázkou je, jestli do toho jít. Slečna je pěkná. Štíhlá, 1,65 m, dvojky prsa, celkově pěkná, snědá pleť není překážkou. Ale co pak? Všichni víme, že to nebude jen tak. Ona bude něco chtít. Ale co? A chci být já ten, kdo jí to dá? Neskončím s rozpáraných břichem či bez práce a nebo s pohlavní chorobou a nebo s tím vším dohromady? Jakou má sex vlastně cenu? Z vlastní zkušenosti musím říct, že jak kdy. Pokud budete bez sexu den, s největší pravděpodobností Vás utáhne max. Angelina Jolie. Ale po týdnu už to může být i Agáta Hanychová, po dalších 7 dnech i Dana Morávková a za další měsíc už Vám Vaše podřízená Marie bude bafat a jediné co Vám bude probleskávat hlavou bude obava, že Vás někdo v tý kanceláři opravdu načapá. Sex totiž není nikdy levný. Stojí Vás fyzickou sílu, peníze, čas, city, někdy více a někdy méně snahy. Zadarmo totiž ani kuře nehrabe. Nedejte se lacino. A ať to stojí za to!!!
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Prosim tě MYSLI HLAVOU A NE ŠOURKEM

(Jméno, 17. 12. 2012 2:51)

Tohle co tady popisuješ, je typickej recept na PRŮŮŮŮSER !!!!!
V práci se maká a ne..ká.

A V TVÉM PŘÍPADĚ TO PLATÍ DVOJNÁSOB , PROTOŽE ZASTÁVÁŠ VEDOUCÍ POZICI.
Prosím Tě, zapracuj na svým sebevědomí , protože ta tvoje nejistota je cítit až sem a samozřejmě, že KURVY to vycítí a nedopadne to jinak než jsi tu popsal.
PRŮŮSEREM.
JO a ještě něco, KURVY jsou černý i bílý JÁ BYCH TO TAK NEHROTILA. OK ?

cikánky

(honzan, 6. 3. 2012 21:37)

no nezbývá něž doporučit i když vždy s obavou a jen si tak trošku užít,protože zkusit s nějakou provokativní a hezkou cikaánkou to je vždy podle mého názoru a mých zkušeností, průser na možná celý život, protože už nebudete chtít jinak a tak je nutno velice rozvážit co chcete v životě mít,ale přestože je pro mě vše minulost, vždy více myslím na ty cikánky(ale i bílí) že budou stejný jako ta co jsem poznal a proto souhlasím s příslovím "kdo neměl cikánku není chlap" protože už v duchu nebudete chtít bohužel jinak

Cikánky aneb cheap sex ?

(MAAT, 1. 2. 2012 2:06)

Cikánky aneb cheap sex ?
Tak takto čeští muži vnímají ženy jiné pleti a rasy ? Tak už je mi celkem jasné proč se vlastně celý svůj život cítím tak nějak JAKO ODPAD. Možná že já vlastně vůbec nejsem žena , stejné hodnoty jako ty vaše bělošky. JÁ JSEM ODPAD, ŽE? Na jedno použití . Jsme lidské bytosti proboha!!!!! Proč musím každého přesvědčovat o své hodnotě. Lidé- MUŽI mně nikdy neocení. Dovede mně vůbec někdy někdo pochopit ? Kdokoliv.... prosím jen o to , aby se někdo pokusil pochopit , že být dívkou tmavé pleti v této zemi není jednoduché .....Omlouvám se všem které můj příspěvek zde obtěžoval....Jen jsem tím chtěla říct, že nejsem horké zboží . Jsem lidská bytost s hlubokými city....snad.. Stejně hodnotná jako Vaše ženy s plavými vlasy. Už jsem prostě jen unavená z těch všech předsudků a urážek které denně čtu na internetu.

za zkousku nic nedas.....je blbost

(autor, 2. 5. 2010 22:48)

No ja to zkusil. Sel jsem do jedny co je napul cikanka. Sex super. Chtela to porad a vsude, nicemu se nebranila. Ale pak zacala chtit vic (myslim city a tak) a to bylo zly. Protoze jejich pohled na skutecny svet a jeho fungování je naprosto odlisny od toho naseho. Nakonec jsem to razne ukoncil. I kdyz mi to trochu chybi :)

cikanka

(chtiiic, 1. 5. 2010 6:08)

mam tu samou otazku...jit do cikanky nebo ne???sou nadherny a fakticky to chtej...ostatne i ty nase bily holky ze jo,ale proc to tak resim?rasismus???to asi nebude ono..spis oni zijou nejak..a my nejak..a obava z toho co prijde kdyz budu s cikankou...jaky ruzni pribuzni..??zlodeji, apod,???....co vy na to???

jdi do toho

(dravec, 31. 12. 2009 17:27)

kámo jdi do toho.. ale hlavně uplně jim to řekni na plnou hubu a sprostě bud se urazej nebo ti daj ...ok